Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
"CHIRURGIA PIERSI – POWIKŁANIA I LECZENIE"


Lublin, 20 kwietnia 2013 r. (sobota)

INFORMACJA WSTĘPNA

Szanowni Państwo,

Jak co roku zapraszam, wspólnie z dr. Jerzym Jankau, do Lublina na kolejne spotkanie poświęcone chirurgii piersi. Tematem przewodnim tegorocznego sympozjum będą głównie zagadnienia związane z powikłaniami zabiegów rekonstrukcyjnych
i estetycznych.

Wszyscy uczymy się na błędach. Lepiej korzystać z cudzych doświadczeń, a tylko najlepsi chirurdzy są w stanie pokazać swoje niepowodzenia, dokonać ich wnikliwej analizy, podzielić się refleksjami, a także wyciągnąć trafne wnioski, które dla nas wszystkich mogą okazać się nieocenione w codziennej pracy. Takich właśnie specjalistów zaprosiliśmy na spotkanie z Państwem.

Pierwszy raz w historii naszych spotkań zabierze głos prawnik, doświadczony sędzia, który odniesie się do omawianego zagadnienia ze swojego punktu widzenia.

Patronat nad konferencją, objęty przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Konsultanta Krajowego w dziedzinie chirurgii plastycznej – prof. dr. hab. n. med. Jerzego Strużynę, jest dowodem uznania dla wyjątkowej wartości naukowej naszego sympozjum.

Mamy nadzieję, że również i w tym roku będziemy mieli okazję do spotkania
w licznym gronie, zarówno na sali obrad, jak też później, na Lubelskiej Starówce w trakcie spotkania towarzyskiego.

                                                   Do zobaczenia w Lublinie,

dr Maciej Kuczyński
PRZEWODNICZĄCY
KOMITETU ORGANIZACYJNEGO